Kontakt:
MgA. Jan Smolík
TOP Production
Bělomlýnská 24
196 00
Praha 9

tel: +420 603 410 917

Pavel VítekVystoupení na plesech, firemních akcích, městských slavnostech a letních festivalech

Legendární zpěvák a herec Pavel Vítek vystupuje s programem, který zahrnuje jak oblíbené hity 80. - 90. let, tak několik evergreenů, které znají celé generace posluchačů.

Varianty vystoupení:
Koncertní recitál

90 minutový koncert s TOP Bandem a doprovodnými vokalistkami. Možná je varianta s hostem programu. Repertoár je tím rozšířen o blok nejslavnějších muzikálových melodií a oblíbených duetů.

Vánoční koncert

Po úspěšných adventních koncertech, které rozezpívaly kulturní domy po celé republice, přichází Pavel Vítek s novým programem “Vánoční hvězda”, který nabídne repertoár pro všechny generace včetně vánočních písní a koled. Koncert Pavla Vítka slaví značný ohlas i na náměstích u příležitosti rozsvícení vánočního stromu. V rámci adventních koncertů vystupuje také dětský sbor.

Výběr skladeb z programu:

Má svůj den, Asi do věží, Mám rád vůni tvý kůže, Víš, jak se mi líbíš, Šalalalali, Když milenky pláčou, Nádherná, Povídej, Dej mi víc své lásky, Kdyby sis oči vyplakala, Veď mě dál, cesto má a další. Ve vánočním čase k nim přibudou písně Bílé vánoce, Narodil se Kristus pán anebo titulní skladba ze seriálu Bella a Sebastián Jednu krásnou zemi znám.

Pro více fotek navštivte Fotogalerii
Klikněte pro zvětšení
© Copyright 2006 TOP Production. All Rights Reserved. Design by Interspire