Kontakt:
MgA. Jan Smolík
TOP Production
Bělomlýnská 24
196 00
Praha 9

tel: +420 603 410 917

Orchestr založený v roce 1992, původně jako menší hudební těleso v rámci Big Bandu Radio Praha. V současné době má za sebou již několik set vystoupení doma i v zahraničí. V obsazení osmi hudebníků a dvou zpěvaček, s repertoárem všech hudebních stylů a žánrů, uvádí vlastní program jak koncertní, tak k tanci a doprovází také řadu hvězd české pop music. Za dobu své existence prošla bandem celá řada skvělých muzikantů - Václav Týfa, Jaroslav Lautner, Zdeněk Hostek, Martin Slavík, Ivo Cíl, Zdeněk Charlie Blažek, František Raba, František Hönig, Milan Černohouz, Jana Durczaková a další. V současnosti účinkuje TOP Band v tomto obsazení:

Jan Smolík - alt saxofon, Martin Mynařík - tenor saxofon, Lukáš Koudelka - trubka,
Jiří Odcházel - trombon, Jiří Horčička - klávesy, Ivan Korený - el. kytara, Vladimír Kliment - baskytara a Zoran Svrček - bicí nástroje.

Všichni hudebníci patří do absolutní české špičky a jsou vyhledávanými studiovými hráči. Domovskou scénou členů TOP Bandu je Hudební divadlo v Karlíně. Jako hosté působili a účinkují i v dalších profesionálních kapelách a divadelních orchestrech.

Sólistkami orchestru jsou zpěvačky Kristina Soukupová a Karolína Fišerová.

Stálým moderátorem orchestru je Petr Čimpera.

© Copyright 2006 TOP Production. All Rights Reserved. Design by Interspire