Kontakt:
MgA. Jan Smolík
TOP Production
Dany Medřické 2
190 15
Praha 9

tel: +420 603 410 917

Orchestr založený v roce 1992, původně jako menší hudební těleso v rámci Big Bandu Radio Praha. V současné době má za sebou již několik set vystoupení doma i v zahraničí. V obsazení osmi hudebníků a dvou zpěvaček, s repertoárem všech hudebních stylů a žánrů, uvádí vlastní program jak koncertní, tak k tanci a doprovází také řadu hvězd české pop music. Za dobu své existence prošla bandem celá řada skvělých muzikantů - Václav Týfa, Jaroslav Lautner, Zdeněk Hostek, Martin Slavík, Ivo Cíl, Zdeněk Charlie Blažek, František Raba, František Hönig, Milan Černohouz, Jana Durczaková a další. V současnosti účinkuje TOP Band v tomto obsazení:

Jan Smolík - alt saxofon, Martin Mynařík - tenor saxofon, Lukáš Koudelka - trubka, Ivo Kopecký - trombon, Jiří Horčička - klávesy, Ivan Korený - el. kytara, Vladimír Kliment - baskytara a Zoran Svrček - bicí nástroje.

Všichni hudebníci patří do absolutní české špičky a jsou vyhledávanými studiovými hráči. Domovskou scénou členů TOP Bandu je Hudební divadlo v Karlíně.
Jako hosté působili a účinkují i v jiných profesionálních kapelách a také v orchestrech divadelních představení pražské muzikálové scény - Jesus Christ Superstar, Evita, Bídníci, Cats, Mamma Mia! ad.
Na scéně HDK to byli Producenti, Limonádový Joe, Carmen, nové nastudování rockové opery Jesus Christ Superstar, Vražda za oponou, Aida Eltona Johna, Lucie, The Addams Family, Bonnie & Clyde, Čas růží a v současnosti Sestra v akci.

Sólistkami orchestru jsou zpěvačky Renáta Podlipská, Kristina Soukupová a Karolína Fišerová.

Stálým moderátorem orchestru je Petr Čimpera.

© Copyright 2006 TOP Production. All Rights Reserved. Design by Interspire